NASZE ZABAWY NA FACEBOOKU: ARTY Z RANA#TRUDNESPRAWYTAWERNY

Venom, Black Cat i Silver Sable w jednym uniwersum ze Spider-Manem?

Udostępnij wieść

Udostępnij na facebooku 0
Udostępnij na twitterze 0

Jak wiadomo, Sony dogadało się z Marvelem, czego efektem jest nowa postać Człowieka-Pająka w MCU. Jednak ci pierwsi mają większe ambicje, stąd zapowiedzi Venoma i Silver & Black. Fani zastanawiają się, czy te widowiska będą mieć cokolwiek wspólnego z produkcjami Marvela.

Odpowiedzi udzieliła ostatnio była szefowa Sony Pictures i wciąż producentka filmów o Spider-Manie, Amy Pascal. Zdradziła, że planowane przez Sony Pictures produkcje o Venomie i Silver & Black, rozgrywać się będą w tym samym świecie co przygody młodego Petera Parkera.

Te filmy będą miały miejsce w tym samym świecie, jaki stworzyliśmy dla Petera Parkera. To będą inne miejsca, jednak świat w którym rozegrają się te historie, będzie ten sam, a wydarzenie będą ze sobą w pewien sposób połączone.

Na pytanie dziennikarza, czy Peter Parker grany przez Toma Hollanda spotka na ekranie Venoma bądź Black Cat, Amy Pascal odpowiedziała:

Jest taka szansa

To oznaczałoby, że w przyszłości w jednym filmie moglibyśmy zobaczyć Spider-Mana, Venoma, Black Cat i Silver Sable, jak i bohaterów wchodzących w skład Kinowego Uniwersum Marvela – Iron Mana, Thora, Hulka, Doktora Strange’a, czy Ant-Mana.

Spider-Man: Homecoming zadebiutuje 14 lipca 2017 roku.

Źródło: heroichollywood.com

Zobacz nas na Instagramie