NASZE ZABAWY NA FACEBOOKU: ARTY Z RANA#TRUDNESPRAWYTAWERNY

Spektakl „Świetlik w ciemności”

Udostępnij wieść

Udostępnij na facebooku 0
Udostępnij na twitterze 0

Fani Jakuba Ćwieka zapewne wiedzą, czym jest Świetlik w ciemności. Teraz opowieść ta zagości na deskach teatru. I to nie byle jakiego, bo jednego z najbardziej znanych w Krakowie, czyli w Grotesce.

Pokażemy Państwu spektakl „Świetlik w ciemności” na podstawie opowieści Jakuba Ćwieka. Kapitan Świetlik, Gąsienic, Mrówek, Pająki, Wrony i Świetliki – kto kogo przechytrzy w walce o odzyskanie światła w Dolinie? Różnorodny i waleczny świat robaczków wszelkiej maści zaprasza widzów małych i dużych do swojej Doliny!

Jaki będzie finał tych zmagań? Odpowiedź poznamy w Teatrze Groteska podczas codziennych przedstawień od 24 do 28 stycznia o 19:00. Podobnie jak w ubiegłym roku, korzystając z audiodeskrypcji, spektakl udostępnimy osobom niedowidzącym. Dochód ze sprzedaży biletów przekażemy w całości Fundacja Menedżerowie Jutra MOFFIN na edukację biznesową osób z niepełnosprawnością. Dostęp do otwartego rynku pracy to dla każdego szansa na niezależność i rozwój.  Ten film pokazuje co udało nam się zrealizować dzięki zeszłorocznemu wydarzeniu (film z audiodeskrypcją)

Bilety do nabycia od 9 stycznia na stronie partnerskiej fundacji: moffin.eu

groteska.pl

Zobacz nas na Instagramie