NASZE ZABAWY NA FACEBOOKU: ARTY Z RANA#TRUDNESPRAWYTAWERNY

„Shadow of the Tomb Raider” – wyciekły projekty logo oraz wstępne grafiki koncepcyjne!

Udostępnij wieść

Udostępnij na facebooku 0
Udostępnij na twitterze 0

Pojawiły się nowe materiały odnośnie kolejnej odsłony serii Tomb Raider. Tym razem możemy zobaczyć projekty logo oraz wstępne grafiki koncepcyjne. Potwierdzają one, że produkcja będzie nosiła tytuł Shadow of the Tomb Raider.

Podczas zakończonych w ubiegły piątek targów E3 najnowsza odsłona przygód Lary Croft nie była w żaden sposób obecna. Dziś jednak pojawił się kolejny przeciek na temat nowego Tomb Raidera.

Lara szykuje się do kolejnej wyprawy.

Na stronie Takeoff Creative, firmy zajmującej się marketingiem, pojawiła się plansza zawierająca projekty logo oraz wstępne grafiki koncepcyjne, rzekomo pochodzące z nadchodzącej kontynuacji popularnej serii. Niestety, strona została szybko usunięta, ale czujni internauci zapisali co trzeba.

Przeciek potwierdza, że Shadow of the Tomb Raider znajduje się obecnie w produkcji. / Źródło: PC Gamer

Powyższa plansza potwierdza zatem, że nowa odsłona przygód Lary Croft będzie zatytułowana Shadow of the Tomb Raider. Natomiast grafiki koncepcyjne umieszczone niżej, mogą sugerować umiejscowienie akcji. Widzimy na nich Larę, uzbrojoną w łuk, włócznię i maczetę, znajdującą się w otoczeniu południowoamerykańskiej dżungli oraz piramid. Czyżbyśmy mieli zatem w Shadow of the Tomb Raider penetrować te niezwykłe budowle?

Czy przygody Lary Croft zabiorą nas tym razem do Ameryki Południowej?

Powyższy wyciek nie został jeszcze w żaden sposób potwierdzony. Daje on jednak pewną nadzieję, że nowy Tomb Raider znajduje się w fazie produkcji.

Źródło: screenrant.com

Zobacz nas na Instagramie