NASZE ZABAWY NA FACEBOOKU: ARTY Z RANA#TRUDNESPRAWYTAWERNY

Nowe informacje o „Jurassic World 2”

Udostępnij wieść

Udostępnij na facebooku 0
Udostępnij na twitterze 0

Sequel Jurassic World jest już w fazie produkcji. Twórcy postanowili podzielić się informacjami dotyczącymi tego projektu.

Colin  Trevorrow w rozmowie z MTV News zdradził, że Jurassic World 2 będzie bardziej wyważony niż pierwsza odsłona. Dodał też, że pojawi się więcej napięcia, zwłaszcza w drugiej połowie filmu.

Będzie wielka scena akcji w środku. Jest to sekwencja, którą widziałem – naprawdę, oglądam wszystko codziennie – ale zacząłem widzieć, jak fragmenty łączą się w całość i to po prostu szaleństwo.

Zaś nowe zdjęcie aktorki Bryce Dallas Howard, czytającej scenariusz produkcji zdaje się sugerować, że zakończenie zostało napisana na nowo. Serwis JHN Files zauważył, że ostatnie strony scenariusza są żółte, co zazwyczaj wskazuje na poprawki.

Źródło: twitter.com/theawkwardyeti

O powrocie Jeffa Goldbluma jako Iana Malcolma w kolejnej części Jurassic World, informowaliśmy już jakiś czas temu. Jego kwestie będą zainspirowane oryginalną powieścią Park Jurajski Michaela Crichtona. Trevorrow, w podcaście Happy Sad Confused, opowiedział o rozmowie z aktorem:

Wiecie, opierałem się bardzo mocno na książce Michael Crichtona. Wykorzystałem wiele jego dialogów. Może jednym z moich najważniejszych elementów tego całego procesu jest Goldblum. Jeff Goldblum zadzwonił do mnie – a ja nie zamierzałem być pod wrażeniem – ale on mówi tak: „Słuchaj, dodałem kilka rzeczy i pomyślałem, że odegram je dla ciebie.” Och, świetnie. Rozmawialiśmy o tym przez telefon ponad godzinę i było to zdecydowanie lepsze, aniżeli bycie tam na planie. To było rewelacyjne.

Jurassic World 2 zadebiutuje 22 czerwca 2018 roku.

Źródło: heroichollywood.com

Zobacz nas na Instagramie