NASZE ZABAWY NA FACEBOOKU: ARTY Z RANA#TRUDNESPRAWYTAWERNY

Magazyn Empire prawdopodobnie zdradził prawdziwe imię Jona Snowa!

Udostępnij wieść

Udostępnij na facebooku 0
Udostępnij na twitterze 0

Do sieci trafiły nowe informacje, na które od dłuższego czasu czekają wszyscy fani Gry o tron! Dotyczą one prawdziwej tożsamości Jona Snowa!

W ostatnim odcinku Gry o Tron ujawniono nie lada informację. Jon Snow, wcześniej uważany za bękarta Eddarda Starka, jest tak naprawdę synem Lyanny Stark (zmarłej przy porodzie) i Rhaegara Targaryena (zabitego przez Roberta Baratheona podczas wojny domowej). To znaczy, że jest nie tylko przyrodnim bratem Deanerys, ale również jednym z głównych pretendentów do tronu Siedmiu Królestw.

Na łamach popularnego magazynu Empire opublikowano zapowiedź nadchodzącego papierowego numeru. W nim też znajduje się odpowiedź na dręczące fanów pytanie: Jak naprawdę nazywa się Jon Snow?

Źródło: Empire

Z tej zapowiedzi wynika, że Jon Snow naprawdę nazywa się Jaehaerys Targaryen. Ale kiedy on sam pozna prawdę? Prawdopodobnie te wieści przekaże mu Bran, który zna całą prawdę, ale wpierw musi dotrzeć do Winterfell.

Nie wiadomo, czy te informacje to rzeczywiście ujawnienie jednej z największych tajemnic w historii serialu, czy też jakiś błąd ze strony dziennikarzy Empire. Na to przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

7. sezon Gry o tron zadebiutuje już 17 lipca 2017 roku.

Źródło: screenrant.com

Zobacz nas na Instagramie