NASZE ZABAWY NA FACEBOOKU: ARTY Z RANA#TRUDNESPRAWYTAWERNY

Kogo Benicio Del Toro zagra w „Ostatnim Jedi”? Nowe szczegóły!

Udostępnij wieść

Udostępnij na facebooku 0
Udostępnij na twitterze 0

Im bliżej do premiery filmu, tym więcej dowiadujemy się o nowych postaciach, które dołączą do kosmicznej sagi. Tym razem ujawniono kilka informacji na temat postaci, w którą wcielił się portorykański aktor.

DJ, bohater Del Toro, od pierwszego zdjęcia na łamach Vanity Fair był postacią tajemniczą, a jedyny opis, jakie dostaliśmy mówił, że jego zniszczone ubranie i luźny sposób bycia skrywają bystry umysł oraz wielkie zdolności. Wraz z Finnem (John Boyega) i nową bohaterką Rose (Kelly Marie Tran) spotkamy go podczas misji w Canto Bight, gdzie DJ zarabia na działaniach wojennych między Ruchem Oporu a Najwyższym Porządkiem.

Potrzebny jest ktoś, kto lamie kody, a on jest najlepszy w galaktyce. Niestety, wydaje się podejrzany, a w akcję wplątuje się tylko dla pieniędzy. Nie walczy po żadnej ze stron. Ruch oporu bombarduje Najwyższy Porządek jednego dnia, drugiego jest na odwrót. To niekończąca się wojna. On próbuje wyciągnąć zyski ze wszystkiego, a to nie czyni go osobą, której można zaufać.

Nie zobaczymy go zatem w X-Wingu, ani z mieczem świetlnym w dłoni. Nie jest też nowym czarnym charakterem, chociaż takie teorie także się pojawiały. Każda wojna ma jednak tę szarą strefę, gdzie ktoś bogaci się na konflikcie i właśnie tę szarą strefę będzie reprezentował bohater Del Toro.

EW opublikowało także zdjęcie przedstawiające stolice hazardu Canto Bight.

Star Wars: The Last Jedi
Canto Bight

Ostatni Jedi trafi do kin 15 grudnia.

Źródło: Collider

Zobacz nas na Instagramie