NASZE ZABAWY NA FACEBOOKU: ARTY Z RANA#TRUDNESPRAWYTAWERNY

Witaj w naszej tawernie, spragniony dobrego
kulturowego napitku wędrowcze!

Zapraszamy, wejdź, odpocznij i posłuchaj niesamowitych opowieści. Miejsca Ci u nas dostatek, mamy smakowite jadło i trunki, a i magicznych historii przy fajeczce nie zabraknie. U nas usłyszysz fantastyczne gawędy o przygodach za siedmioma górami i siedmioma lasami, poznasz zacnych mężów i powabne niewiasty oraz prawdziwych bohaterów – zarówno tych filmowych, literackich jak i z gier.

Ostatnia Tawerna znajduje się w bliżej nieokreślonym miejscu, gdzieś pomiędzy światami i nowymi wymiarami a korytarzem do znanych uniwersów. To prawdziwa bezpieczna przystań dla każdego spragnionego i zmęczonego podróżnego. Gospodarz przybytku zadba o to, byś został należycie obsłużony, bajarz opowie niesamowitą opowieść, malarz sporządzi Twój portret, bynajmniej nie dla stróżów prawa, obieżyświat podzieli się nowymi odkryciami, a browarnicy zadbają o jakość Twego trunku.

Przed wstępem warto przeczytać nasz Regulamin, co by obyło się bez niepotrzebnych waśni i starć.

DRUŻYNA OSTATNIEJ TAWERNY


Sławomir Szewczyk
„szewczu”
Gospodarz
s.szewczyk@ostatniatawerna.pl

Piotr Chmielewski
„pjoter”
Gospodarz TV
p.chmielewski@ostatniatawerna.pl

Monika Doerre
„katriona”
Bajarz
m.doerre@ostatniatawerna.pl

Agnieszka Cieluch
„emigold”
Browarnik
a.cieluch@ostatniatawerna.pl

Paweł Możdżeń
„mózgu”
Browarnik
p.mozdzen@ostatniatawerna.pl

Anna Jakubowska
„kresyda”
Browarnik
a.jakubowska@ostatniatawerna.pl

Diana Cereniewicz
„mongfind”
Browarnik
d.cereniewicz@ostatniatawerna.pl

Piotr Starczynowski
„torkil”
Browarnik
p.starczynowski@ostatniatawerna.pl

Agnieszka Michalska
„agido”
Browarnik
a.michalska@ostatniatawerna.pl

Marcin Wojtasik
„skolsiwo”
Browarnik
m.wojtasik@ostatniatawerna.pl

Wiktoria Mierzwińska
„vanilliowa”
Browarnik
w.mierzwinska@ostatniatawerna.pl

Dawid Malinowski
„chaos”
Browarnik
d.malinowski@ostatniatawerna.pl

Ewa Kuźma
„ewura”
Obieżyświat
e.kuzma@ostatniatawerna.pl

Jacek Krumholc
„badfood”
Malarz
j.krumholc@ostatniatawerna.pl

Patryk Łuczak
„patfist”
Klucznik
redakcja@ostatniatawerna.pl

Chcesz zostać browarnikiem i warzyć dla nas literackie piwo?

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zacnego grona wystarczy posłać wiadomość gołębiem, w której napisz kilka zdań o sobie, tematy o jakich chciałbyś pisać (gry? filmy? literatura?) oraz dołącz przykład swoich tekstów na adres: redakcja@ostatniatawerna.pl w tytule wpisując „Warzenie literackiego piwa”.

Każde zgłoszenie będzie przez nas rozpatrzone i w przypadku pozytywnej opinii odeślemy do Ciebie gołębia celem omówienia dalszych kroków związanych z zostaniem naszym browarnikiem.

Zobacz nas na Instagramie